DXRacer King GC-K99-N-A3-01-NVF Black

Гарантія: 12
17999.00 грн.
Код для заказа: 76783
DXRacer King GC-K99-N-A3-01-NVF Black стоимость DXRacer King GC-K99-N-A3-01-NVF Black в Украине DXRacer King GC-K99-N-A3-01-NVF Black фото DXRacer King GC-K99-N-A3-01-NVF Black описание DXRacer King GC-K99-N-A3-01-NVF Black цена

ОПИСАНИЕ

D4000

D4000

ВИСОКОЯКІСНА ОББИВКА

Крісло покрите надзвичайно міцною та повітропроникною PVC-шкірою. Просте в обслуговуванні завдяки своїй здатності протистояти забрудненню.

Преміум матеріали
4D регульований підлокітник

4D РЕГУЛОВАНИЙ ПІДЛОКІТНИК

DXRacer використовує 4D регульовані підлокітники, що дозволяє геймерам відрегулювати їх до найбільш зручного положення. Підлокітники мають додаткову набивку для м'якої підтримки передпліч та ліктів, яка надасть додатковий комфорт під час відпочинку або старанної роботи.

РЕГУЛОВАНА СПИНКА

Граєте ви, працюєте чи відпочиваєте, наше крісло забезпечує ідеальну підтримку кута нахилу від 90° до 135°, щоб задовольнити всі ваші потреби.

Нахил спинки
Механізм нахилу

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ НАХИЛУ

Легко налаштуйте висоту крісла за допомогою високоякісного багатофункціонального механізму нахилу. Функція блокування нахилу дозволяє не тільки відкинути сидіння та спинку назад, але й зафіксувати їх у зручному для вас положенні.

ГЛАДЕНЬКІ ПОЛІУРЕТАНОВІ РОЛИКИ

Ролики з поліуретановим покриттям розроблені для більш тихої роботи та більшої стійкості до забруднень. Вони тихі та бездоганно плавні. Мобільність, необхідна для кожної дії, гарантована.

Поліуретанові ролики