Офіційне представництво DXRacer в Україні

Виробник комп'ютерних крісел DXRacer є законодавцем мод та еталоном якості у своїй сфері. Раніше, завод DXRacer спеціалізувався на виробництві крісел для гоночних автомобілів ("ковшів"), і першим на ринку застосував усі свої технології та напрацювання з авто-спорту в комп'ютерному кріслі.

Безумовно, комп'ютерне крісло за багатьма характеристиками дуже відрізняється від автомобільного. Але є два найважливіші фактори, яких дотримується компанія DXRacer під час виробництва своїх крісел.

Перше, на що відразу звертаєш увагу - це яскравий, "спортивний" дизайн. Ширина асортименту модельного ряду DXRacer легко дозволить клієнту підібрати крісло відповідно до будь-яких побажань.

Другий аспект, який не видно на перший погляд, але стане відчутним при першому досвіді експлуатації - це яскравість і надійність товару. Кожне крісло збирається вручну з компонентів, виготовлених на самостійних лінійках: виробництво каркасу, нарізка піни, крою матеріалів та багато іншого: для DXRacer не існує дрібниць - від діаметра коліс до товщини нитки для кожного шва.

Третій по порядку, але не за значенням фактор, що відрізняє крісла DXRacer серед інших, це максимальна кастомізація. Виробник підійшов не стандартно до індивідуального підбору. Лінійка крісел настільки широка, що комфортне для себе крісло зможе підібрати абсолютно кожна людина, незалежно від підлоги та комплекції.

Зверніть увагу - топові лінійки крісел DXRacer комплектуються регульованими 4D-підлокітниками, регульованими залежно від Вашої звички розташування за робочим столом. Також у комплекті деяких моделей присутні подушки для підтримки потилиці та попереку, що допомагають рівномірно розподілити навантаження та зробити максимально комфортними тривалі робочі (ігрові) сесії.

Приділіть всього кілька хвилин підбору моделі крісла або зверніться до кваліфікованих консультантів, і Ви ніколи не пошкодуєте про те, що зупинили свій вибір на товарах від лідера ігрової індустрії у сфері ігрових крісел - торгової марки DXRacer!