Партнери DXRacer

Virtus.pro

Веб-сайт: https://virtus.pro

Virtus.pro (VP, Віртус.про, Ведмеді) - російський кіберспортивний проект, заснований 1 листопада 2003 року. Команди організації — багаторазові чемпіони Росії та СНД, володарі безлічі міжнародних медалей та чемпіонських титулів. З осені 2009 до квітня 2011 року проект був заморожений, а частина гравців виступала за такі проекти, як UNiTED та Iron Will.

У середині жовтня 2015 року було оголошено, що USM Holdings спільно з «ЮТВ Холдингом» інвестують 100 млн доларів у Virtus.pro. Ця угода дозволила Virtus.pro вийти на якісно новий рівень; виграти найбільші турніри серії Major у дисциплінах CS:GO та Dota2 і стати однією з найуспішніших кіберспортивних організацій сучасності (c) Wikipedia.

Natus Vincere

Веб-сайт: http://navi.gg/

Natus Vincere (лат. Народжені перемагати) – кіберспортивний клуб, що займає лідируючі позиції на світовій арені.

За сім років існування клубу його команди багаторазово завойовували та захищали титули чемпіонів світу у різних дисциплінах, а також встановили кілька світових рекордів, що діють і зараз. Народжені перемагати - у цій назві укладено філософію та життєві принципи організації. Для нас перемога – це не просто результат чергового турніру. Це шлях. Шлях, на якому ми завжди прагнемо робити більше, підвищувати планку досягнень і бути вищими за стандарти. Впевнені в тому, що немає нічого неможливого, ми крок за кроком рухаємось до наших цілей.

uesf

Веб-сайт: https://uesf.org.ua/

Федерація кіберспорту України - громадська організація, яка займається популяризацією та розвитком комп'ютерного спорту в країні.

За 2018 рік UESF провели понад 50 турнірів та розіграли призи на загальну суму понад 850,000 грн. Головна мета Федерації кіберспорту України – mdash; допомогти максимальній кількості молодих українських аматорів заявити про себе на світовій арені та стати професіоналами.

uesf

Веб-сайт: http://gameinside.ua/

Gameinside.ua - кіберспортивний портал №1 в Україні з 2002 року. Новини кіберспорту, статті, інтерв'ю із зірками, ексклюзивні фотографії та відео з турнірів. Ми відвідуємо найбільші світові події кіберспорту та висвітлюємо їх на професійному рівні.

Gameinside Agency спеціалізується на організації турнірів з комп'ютерних ігор; надає консалтингову та маркетингову підтримку для інтеграції Брендів у кіберспорт.

Vega Squadron

Веб-сайт: http://vega-squadron.com/

Vega Squadron – одна з найкращих кіберспортивних організацій у Росії та СНД.

Почавши свій шлях як невелика команда зі Starcraft, Vega перетворилася на серйозну організацію з ростерами з головних кіберспортивних дисциплін: Dota 2, CS:GO та League of Legends. Склади «акул» не раз виступали на великих турнірах у різних куточках земної кулі. Vega Squadron також відома завдяки армії своїх відданих уболівальників із різних частин світу, які незмінно підтримують склади організації у всіх дисциплінах.

Starladder

Веб-сайт: https://starladder.com/ru

Starladder - унікальний багатофункціональний ігровий майданчик, який поєднує геймерів різного рівня від любителів до чемпіонів світу, незалежно від їхнього місця проживання.

Проект заснований у лютому 2012 року і сформований на базі чотирьох турнірних дисциплін: DOTA 2, World of Tanks, Point Blank та Bloodline Champions. Кожна має продумані правила, складені кваліфікованими суддями, і навіть регламент проведення змагань.

Усі дивізіони (Star, Pro, Semi та Amateur) об'єднані загальною системою рейтингу, яка відображає реальний рівень кожної команди та дає можливість здійснювати перехід між дивізіонами за підсумками кожного сезону.

UCC

Веб-сайт: https://vk.com/uccstudio

U Can Company - це організатор заходів та виробник відео контенту у світі кіберспорту. За три роки роботи студія UCC висвітлила понад 500 турнірів.

Команда UCC організувала 5 власних турнірів із призовим фондом понад 100000$. А також організувала понад 10 турнірів для великих компаній Америки, Європи, Азії та Росії. UCC сьогодні - це великий штат фахівців, які не просто працюють у компанії, а прищеплюють повагу та любов до кіберспорту у серцях людей.

Місія UCC – сформувати позитивне ставлення до комп'ютерного спорту у оточуючих. Тому вектор напряму розвитку компанії – це популяризація кіберспорту в Росії та Світі.

M19

Веб-сайт: http://m19.team/

M19 — кіберспортивна організація зі складами з League of Legends, Hearthstone та Dota 2.

Один з найкращих буткемпів світу, фокус на молоді таланти та надання гравцям умов для досягнення найвищих результатів — це те, на чому базується філософія організації.