DXRacer P Series GC-P188-NRW-C2-01-NVF Black/Red

Гарантія: 12
7699.00 грн.
Код для заказа: 75551
DXRacer P Series GC-P188-NRW-C2-01-NVF Black/Red стоимость DXRacer P Series GC-P188-NRW-C2-01-NVF Black/Red в Украине DXRacer P Series GC-P188-NRW-C2-01-NVF Black/Red описание DXRacer P Series GC-P188-NRW-C2-01-NVF Black/Red описание DXRacer P Series GC-P188-NRW-C2-01-NVF Black/Red цена DXRacer P Series GC-P188-NRW-C2-01-NVF Black/Red фото

ОПИСАНИЕ

СТИЛЬ ВАШОЇ ГРИ

Фото крісел

ФУНКЦІЇ

Регульована висота

Широкий кут регулювання нахилу спинки

Режим гойдання з діапазоном 15°

6-см поліуретанові ролики

Піна з ефектом пам'яті

Газліфт 4 класу

Нейлонова основа 70 см

Подушка для попереку та підголовник

Регульовані підлокітники 2D

ВИКОНАНО В ГОНОЧНОМУ СТИЛІ

Шкіряні крісла, що нагадують гоночні сидіння, в поєднанні з комбінацією колірних рішень та декоративною строчкою, будуть ідеально відповідати стилю вашого сетапу. Серія P забезпечить вам домінування в ігровому світі.

Зроблено в гоночному стилі

РЕГУЛЬОВАНА СПИНКА

Граєте ви чи відпочиваєте, наше крісло забезпечує ідеальну опору під кутом від 90° до 135°, яка задовольнить всі ваші потреби.

Регульована спинка

РОЛИКИ З ПОЛІУРЕТАНУ ІЗ ЗАХИСТОМ ВІД ПОДРЯПИН

Ролики з поліуретановим покриттям розроблені для більш тихої роботи та більшої стійкості до сторонніх предметів і сміття. Вони міцні, тихі та бездоганно плавні, завдяки чому забезпечують мобільність, необхідну для кожної дії.

Ролики з поліуретану

СТВОРЕНО ДЛЯ КОМФОРТУ

З регульованими подушками для шиї та попереку, ви отримаєте гідний комфорт та ергономічну підтримку тіла в будь-якому положенні.

Створено для комфорту

РОЗМІРИ КРІСЛА (СМ)

Розміри