DXRacer Master Max DMC-I233S-N-A2 Black

Гарантія: 12
15999.00 грн.
Код для заказа: 74939
DXRacer Master Max DMC-I233S-N-A2 Black стоимость DXRacer Master Max DMC-I233S-N-A2 Black фото DXRacer Master Max DMC-I233S-N-A2 Black в Украине DXRacer Master Max DMC-I233S-N-A2 Black описание DXRacer Master Max DMC-I233S-N-A2 Black цена DXRacer Master Max DMC-I233S-N-A2 Black фото

ОПИСАНИЕ

ЕВОЛЮЦІЯ В ДИЗАЙНІ

Серія Master - це кульмінація нашого багаторічного дизайнерського досвіду. Як найдосвідченіший виробник ігрових крісел в індустрії, ми зібрали воєдино всі очікування та бажання клієнтів і максимально врахували їх при створенні крісел Master.

Налаштування пом'якшення попереку

НАЛАШТУВАННЯ ПОМ'ЯКШЕННЯ ПОПЕРЕКУ

Налаштування профілю спинки крісла реалізовано для кращої підтримки вашого хребта. Швидке та легке регулювання здійснюється за допомогою простого повороту коліщатка на бічному профілі спинки.

4D РЕГУЛЬОВАНІ ПІДЛОКІТНИКИ

Чотири різних рівні регулювання для оптимальної підтримки передпліччя і зняття м'язової напруги. За допомогою швидкого і простого управління ви можете регулювати висоту, глибину, горизонтальне положення і кут повороту підлокітника, що дозволяє вам досягти ідеального положення.

4D регульовані підлокітники
Більше немає болю

БІЛЬШЕ НЕМАЄ БОЛЮ

Подушки з піни зменшують тиск і допомагають уникнути м'язової болі. Повністю регульований підголівник дозволяє зменшити м'язову напругу в області шиї та плечах.

ГАБАРИТИ КРІСЛА (ММ.)

Габарити