DXRacer Air PRO AIR/D7200/N Black

Гарантія: 12
16999.00 грн.
Код для заказа: 75982
DXRacer Air PRO AIR/D7200/N Black цена DXRacer Air PRO AIR/D7200/N Black в Украине DXRacer Air PRO AIR/D7200/N Black стоимость DXRacer Air PRO AIR/D7200/N Black описание

ОПИСАНИЕ

DXRacer Air Series

DXRacer Air Series
Преміальна сітка

НОВА ПРЕМІАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЧНА СІТКА

Дишащая сітка покращує повітряний потік та знижує накопичення тепла і вологи, дозволяючи гравцям відчувати свіжість і прохолоду під час тривалих ігрових сесій.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ПРУЖИНИ ПІДВІСКИ

Посилена сітка в поєднанні з ексклюзивними пружинами підвіски, що застосовуються на гоночних автомобілях, створює легку, пружну амортизацію, збільшуючи при цьому довговічність крісла.

Пружини підвіски
Поперекова опора

Регульована поперекова опора

Поперекова опора на рейках, прикріплена до жорсткого сталевого каркасу, плавно регулює висоту незалежно від спинки сидіння, забезпечуючи додатковий рівень комфорту (діапазон регулювання 15 см).

Підголівник із піни з ефектом пам'яті

Подушка для підголівника, виготовлена з дуже еластичної піни з ефектом пам'яті, пристосовується до форми шиї і будь-якого руху, яке ви робите, забезпечуючи ідеальний комфорт.

Підголівник
Модульних дизайн

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ МОДУЛЬНИЙ ДИЗАЙН*

Успадкувавши передову модульну конструкцію чудового крісла Master Chair, Air Series пропонує користувачам ті ж модульні компоненти* для революційного ігрового процесу.

* Продаються окремо.

Розміри

Розміри